Με μεγάλη επιτυχία εορτάστηκε η Κοίμηση της Θεοτόκου από όλο το χωριό. Να είμαστε καλά και του χρόνου.
Share Post:
Προσεχείς Εκδηλώσεις
Δεν υπάρχουν προσεχείς εκδηλώσεις αυτήν τη στιγμή.
Ο καιρός τώρα
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies για την παροχή των υπηρεσιών του, και για την ανάλυση της επισκεψιμότητας. Με τη χρήση αυτού του ιστότοπου, αποδέχεστε τη χρήση των cookies.ΝαίΌχιΔιαβάστε περισσότερα