Μεγάλη ημέρα σήμερα Κυριακή 22 Αυγούστου 2021.Στο χωριό μας λειτούργησε ο Σεβασμιότατος Μητροπολίτης κ. Ιερόθεος με τους συνεργάτες του. Πάντα προσηνής, απλός και αγαπητός. Τέλεσε τρισάγιο στην προτομή του Αρχιεπισκόπου Δαμασκηνού.
Share Post:
Προσεχείς Εκδηλώσεις
Δεν υπάρχουν προσεχείς εκδηλώσεις αυτήν τη στιγμή.
Ο καιρός τώρα
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies για την παροχή των υπηρεσιών του, και για την ανάλυση της επισκεψιμότητας. Με τη χρήση αυτού του ιστότοπου, αποδέχεστε τη χρήση των cookies.ΝαίΌχιΔιαβάστε περισσότερα